خدمات پس از فروش

 

خدمات پس از فروش در شرکت والافراز، نه فقط برای رفع ایرادهای ذاتی قطعات و کالاها، که اصولاً برای یک فرایند بازاریابی طراحی و پیاده سازی شده است. کسب و کارها وقتی موفق می شوند که در یافتن، نگهداری و توسعه مشتریان عملکرد قابل قبولی داشته باشند.

 ضرورت آشنایی مدیران و کارمندان در هر سطح سازمانی با مشتریان، برقراری ارتباط و خدمت رسانی متناسب با رده خود و تلاش برای رفع خواسته های آنها از دغدغه های شرکت محسوب میشود.   

شرکت والافراز خود را متعهد میداند تا در طول چرخه عمر محصولاتش همراه و شریک مشتریانش باشد و خدماتش  شامل خدمات پیش از فروش ، در حین فروش و پس از فروش گردد.

ارتباط مداوم با مشتری به منظور درک نیازهای جدید و سپس خلق خلاقیت با وجود این دیدگاه در ذهن، به منظور جلب اهمیت استراتژیک مشتریان، موضوعی حیاتی برای کارکنان شرکت تلقی می گردد.

شرکت کلیه محصولاتش را 18 ماه گارانتی نموده و در این مدت انجام کلیه تعمیرات و تامین قطعات به صورت کاملا" رایگان میباشد و شرکت خود را موظف میداند از نظر قطعات یدکی، مشاوره و تامین نیاز مشتری تا 10 سال خدمات ارائه دهد.

علاوه بر خدمات یاد شده این شرکت با تکیه بر تخصص و تجربه مهندسین و کارشناسان مجرب و کارآزموده نسبت به ارائه کلیه خدمات مشاوره ای در زمینه طراحی، ساخت، انتخاب صحیح پمپ ها، نصب، راه اندازی و تعمیرات پمپ ها اقدام می نماید.

 

 

 

شرکت والافراز کلیه محصولاتش را 18 ماه گارانتی نموده و در این مدت انجام کلیه تعمیرات و تامین قطعات به صورت کاملا" رایگان میباشد ( البته هزینه حمل و نقل بعهده مشتری است) و شرکت خود را موظف میداند از نظر قطعات یدکی، مشاوره و تامین نیاز مشتری، تا 10 سال خدمات ارائه دهد.

 

شرایط و دستورالعمل استفاده ازگارانتی در فایل ذیل ضمیمه میباشد ضمنا ثبت اطلاعات خواسته شده در قسمت " ثبت مشخصات محصول بابت گارانتی" که در همین صفحه موجود است الزامی میباشد.

 

دستورالعمل گارانتی محصولات

ثبت مشخصات محصول بابت گارانتی

 

 

از اينكه الکتروپمپ فشار قوي عمودي شركت والافراز را انتخاب نموده ايد متشكريم. پمپ هاي ما براي كاركرد مطمئن و با راندمان بالا طراحي شده اند و در ساخت آنها از مرغوبترين مواد و دقيق ترين روش هاي ساخت استفاده شده است.

 

در ذیل راهنمای نصب الکتروپمپهای فشارقوی عمودی طبقاتی شرکت قرار داده شده است لطفا قبل از راه اندازی حتما موارد قید شده در این دستورالعمل را اجرا نمایید.

 

راهنمای نصب و راه اندازی

 

 

شرکت والافراز در راستای پشتیبانی از محصولات خود و حفظ کیفیت، نسبت به تولید و تامین قطعات یدکی استاندارد شرکت، اقدام نموده و انتظار مشتری را برای دستیابی سریع به قطعات یدکی برآورده میسازد. در ذیل شماره فنی قطعات به تفکیک الکتروپمپها ذکر گردیده است.

 

شماره فنی قطعات و اجزاء تشکیل دهنده پمپ ها :

                              پمپ های فشار قوی عمودی VF-HP4 , HP6 , HP10   

                              پمپ های فشار قوی عمودی VF-HP15 , HP22 , HP50

                              پمپ های فشار قوی عمودی VF-HP70 , HP100 , HP120 

 

 

شرکت والافراز با در نظر گرفتن شرایط کارکرد و نصب الکتروپمپها، با ارائه پیشنهاد برای انجام سرویس های دوره ای و فرآیندهای نگهداری در حفظ و کارکرد صحیح و بلند مدت پمپهای خود کوشا بوده و با ارتباط برقرار کردن با تک تک مشتریان خود، نیازهای فردی و شخصی آنان را شناسایی کرده و برای هر کدام خدمات خاصی را ارائه میدهد.  

 

چک لیست و ممیزی پمپ

 

 

در ذیل لیست نمایندگان فروش شرکت والافراز آورده شده است :

 

               فروشگاه ریتس : تهران خیابان سعدی جنوبی کوچه ترابی گودرزی جناب آقای مهندس فرشید کرمانی تلفن : 33904715-021

               شرکت طراحان تصفیه : تهران جاده‌ مخصوص‌ کرج‌، کیلومتر 26،جنب شركت آتمسفر‌،خيابان سروستان‌ جناب آقای مهندس مسعود شاد تلفن : 36107251-026 

 

شرکت والافراز برای سهولت در امر فروش محصولاتش، اقدام به گرفتن تعداد محدودی نماینده فروش یا عاملیت فروش در شهرستانها مینماید خواهشمند متقاضیانی که تمایل به همکاری با ما را دارند از لینک ذیل برگه مشخصات نماینده را دانلود و بعد از پر نمودن، آن را برایمان ارسال نمایند.

 

اعطای نمایندگی فروش