کاربرد پمپهای شرکت والافراز دربوسترهای صنعتی و تجاری

93/10/15

پمپهای VF شرکت والافراز با توجه به طراحی خاص و منحصر به فردش میتواند تا 60 اتمسفر فشار را تحمل کند و حداکثر آبدهی اش به 180 متر مکعب در ساعت هم میرسد.قیمت مناسب، کاهش مصرف انرژی، دیرپایی و پایین بودن هزینه تعمیر و نگهداری و آبریز نداشتن از مزیتهای اصلی این پمپها محسوب شده و میتوانند جایگزینی مناسب برای پمهای افقی و خارجی موجود در بازار باشند.

 

کاربرد در بوسترهای تجاری :

از كاربرد هاي معمول پمپ های عمودی استفاده از آنها در بوستر هاي آبرساني و آتش نشاني در واحد هاي تجاري و مسكوني است. پمپ هاي عمودي بدليل راندمان بالاتر و جايگيري كمتر استفاده گسترده اي در اين زمينه پيدا كرده اند. تنوع در مشخصات واحدهاي مسكوني و  تجاري باعث شده است كه شركت والافراز براي هر شرايطي انتخاب هاي مناسب آنرا ارائه دهد. از بوستر هاي بسيار جمع و جور و با قيمت مناسب كه تمامي تجهيزات آن روي پمپ نصب شده تا بوستر هاي پيشرفته مجهز به اينورتر و نرم افزار هاي پيشرفته و مجهز به سنسور فشار و شير كنترل برقي براي در راندمان ماكزيمم قرار گرفتن دائم پمپ. (در راندمان حداكثر قرار دادن پمپ ها نياز به دانش كافي نسبت به عملكرد پمپ و طراحي نرم افزار ويژه با توجه به منحني مشخص پمپ داشته كه در ايران معمولا تصور ميشود كه صرفا با اينورتر و سنسور فشار ميتوان پمپ را در راندمان حداكثر قرار داد)

شركت والافراز بهترين انتخاب ها را در اختيار شما قرار ميدهد. بوستر هاي ساختمانی شركت، تمامي تجهيزات شامل مخزن، سنسور فشار، تجهيزات برقي, مخزن ديافراگمي و شناور كنترل اتوماتيك سطح آب را روي يك شاسي كوچك قابل حمل ارائه ميدهد. پمپ كاملا نرم كار ميكند و نياز به هيچ نوع نصب خاص نبوده، بوستر به شكل آزاد روي زمين قرار ميگيرد. از مزيت هاي مهم اين بوستر ها قيمت مناسب و مصرف برق بمراتب كمتر آنها نسبت به پمپ هاي افقي در شرايط آبدهي  و فشار يكسان است.

 

کاربرد در بوسترهای صنعتی :

بوستر هاي صنعتي نيازمند خصوصيات ويژه اي از جمله  قابليت اعتماد بالا و توان كاركرد در شرايط سخت مي باشند. قلب بوستر، پمپ هاي بكار رفته در آن هستند. ساخت سفارشي شركت والافراز اين اجازه را به مشتري ميدهد كه دوام در عملكرد متناسب با نيازهاي عملياتي خود را از ما طلب نمايد. شركت ما با تجربه 30 ساله خود در زمينه ساخت پمپ هاي عمودي و متكي به دانش روز بعنوان يك شركت دانش بنيان توان طراحي و ساخت بوستر هاي صنعتي در سخت ترين شرايط كاري را با استفاده از پمپ هاي طراحي و ساخته شده براي اين شرايط را دارا  است. از آخرين پروژه های ما  ساخت بوستر پمپ آتش نشاني فولاد خوزستان با ظرفيت 500 متر مكعب درساعت است. اين بوستر  به سفارش فولاد خوزستان ساخته شده و جانشين بوستر ايتاليايي شده است. در ساخت اين بوستر از 5 عدد پمپ ازنوع خطي HP70/با دبي اسمي 70 مترمكعب درساعت و دبي حداكثر 100 مترمكعب در ساعت كلاس S2  استفاده شده است.  اين بوستر توسط PLC کنترل شده و دارای سیستم  CHANGE OVER  برای عملکرد با استهلاک حداقل مجموعه است.